Ponoř nohy do barvy

COVER NABYTEK

Kdo vlastní Pinterest, určitě nemohl tuhle DIY mánii minout. Pokud máte kus nábytku, který by potřeboval trochu vylepšit, namočení do barvy mu dodá ten správný šmrnc. Já se rozhodla nabarvit starý stojan na květiny, který jsem sehnala na Nevyhazujto.

Namaluj si nábytek!

Jestli vlastníte starou židli, stolek nebo komodu, která by zasloužila malý makeover, ponořte ji do barev! Vybírat můžete od jasných odstínů až po jemné pastelové. Efektní je taky neon. Já jsem po vzoru V jednoduchosti je krása sáhla po bílé. Hloubka ponoru je libovolná, někdo smočí nábytek jen po kotníky, někdo ho ponoří vzhůru nohama. Pokud nevíte, jak na to, na konci článku najdete několik fotek pro inspiraci!

dipped

Co je k tomu potřeba?

Barva vhodná na dřevo
Štětec
Lepicí páska
Metr

P1070983

Část nábytku, kterou budeme malovat, je lepší nejprve zbrousit. Pokud to neuděláte, počítejte s natřením ve více vrstvách. Teď si stačí vyměřit, kam nalepíte pruh pásky, která na nábytku vyrobí přesnou čáru. Potom už vesele natírejte. Nezapomeňte větrat, ať při práci neupadnete do mdlob. Taky pod vaše dílo a plechovku s barvou dejte staré noviny, ať neupadne do mdlob maminka/partner/spolubydlící. Po zaschnutí poslední vrstvy (já jsem dala tři) opatrně odlepte pásku a nový originální kousek do vašeho domova je na světě!

P1070988

P1070992

COVER NABYTEK

Inspirace:

51bc112edbd0cb1e93000772._w.540_s.fit_ 51bc113ed9127e2534000683._w.540_s.fit_ Hally's, Parsons Green, London

m_belp_bel_5 img90o 19-5 (1)

PS: kytička na fotce se jmenuje Tchýnin jazyk. Vydrží i několik týdnů bez zalití (odzkoušeno za vás), takže doporučuju všem, kdo s pěstováním rostlin není úplně kamarád. Tahle mi zatím neumřela, tak ji držte palce.

– rozi

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: