Barcelona streetstyle: Cristobal

IMG_1783

S Cristobalem jsme se potkali úplně náhodou na večírku někdy zhruba před rokem v jednom barcelonském bytě a zůstali jsme kamarádi až do dnes. Vždycky, když se potkáme, nemůžu se vynadívat na jeho barevné outfity, míchání vzorů i barev a hlavně se snažím pochytat alespoň odlesky jeho módní záře. Jak by řekla Melisa, Cristobal bringuje back, co se dá – sametová saka i kalhoty, vzorované pánské cardigany i Village People kšiltovky. Nebojí se udělat si sám ze sebe legraci, experimentovat, jít dál než tam, kde končí hranice. Jako pravý trendsetter.

Stejně jako před stovkami let Cristóbal Colón neboli Kryštof Kolumbus přeplul oceán k americkému kontinentu, podnikl podobnout cestu, akorát opačným směrem, Cristobal Pereira. Fotograf z Limy, který si hraje se stíny a světlem a který říká, že miluje a uctívá ženské tělo. V současnosti je také průvodcem barcelonské street art tour, kde ukazuje umění ulic, které mluví vlastní řečí, a doplňuje „výklad“ o vtipné perličky „ze zákulisí“ i hluboké myšlenky.

IMG_6219IMG_6211

„I found it on a flea market. I felt a little douchy wearing it. I looked at it and I was like it’s way too silly – and I like to pull out this overly silly things,“ odpovídá na otázku, proč si koupil diamantovou kšiltovku.

IMG_6659IMG_8041

Cristobalovu tvorbu a niterní myšlenky můžete sledovat na jeho blogu Vuhh. Růžovou ochutnávku máte tady:

01the-past

Máte ve svém okolí také někoho, koho považujete za trendsettera?

– thea

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: