Červenec – měsíc ananasů

unnamed

Ananasy můžete pravidelně vídat na našem Facebooku, máme je v šatní skříni nebo na zdi, posloužily jako cover jarního playlistu a jeden se nám dokonce podařilo nacpat i do prvního fotoeditoriálu (už brzy!). Našeho nadšení si všimly dvě fellow DIY duše – Evička z Love Revamp a Myyna z Kaleidoskopu – a oslovily nás s nabídkou ananasí soutěže. Milujete tohle ovoce stejně jako my? Začaly prázdniny, takže popadněte barvy, jehly nebo třeba nůžky a začněte tvořit! Odměníme vás za to skvělými kreativními dárky.

Vyhlašujeme červenec měsícem ananasů! Spojily jsme se s Myynou a Evou z Love Revamp, které obě sdílí naši ovocnou zálibu, a navíc jsou to nesmírně kreativní holky. Umělecky založenou Evu můžete znát z naší reportáže o vyšívacím workshopu, Myyna se zase věnuje ilustracím, které ráda přenášení na různé materiály různým způsobem. Ananasy tak u ní můžete vidět na papíře, bavlně, jako výšivku nebo třeba potisk.

Pravidla soutěže

Po celý červenec nám můžete na náš e-mail mintyfintyblog@gmail.com nebo do zpráv na náš Facebook posílat fotky vašich kreativních výstupů na téma ananas. Můžete malovat, vyšívat, stříhat, lepit, fotit, tisknout, vyřezávat, péct, klidně i tesat do skály, co je komu libo. Všechny fotky nahrajeme na Facebook a na začátku srpna vybereme tři autorky nejoriginálnějších nebo nejvyvedenějších DIY ananasů. Nezapomeňte taky olajkovat Myyninu a Love Revamp Facebook Page!

Co můžete vyhrát?

Ananasí soutěž je celá o kreativitě, takže ceny musí být samosebou ve stejném duchu. Eva i Myyna proto vybraly takové dárky, které se zalíbí vyznavačům tvůrčí práce. Protože jsme tři (my jsme tak sehraný, že se počítáme za jednu), vyhlašujeme tři vítěze, kdy každý dostane po jednom originálním dárku. Všichni výherci pak ještě navíc dostanou slevu 500 Kč na vyšívací podzimní workshop od Love Revamp!

Minty cena

Ananas, který se bude nejvíce líbit nám, vyhraje originální plakát La piňa! ve velikosti A3 na 200 g křídovém papíře od Myyny. Ten stejný, co visí Thee v pokoji!

Myyna cena

Nejoblíbenější výtvor podle Myyny získá slevu 200 Kč na její zářijový termín razítkového workshopu, kde ukazuje, jak si vlastními silami vyrobit razítko podle svých představ, které se dá použít jak na látky, tak na papír, kámen nebo keramiku. Datum zářijového workshopu se upřesní na konci srpna. Jak vypadal její první workshop se můžete dočíst tu.

LoveRevamp cena

Eva dává kromě slev na vyšívací workshop pro každého ještě tenhle parádní kit do začátků.

embro kit

Nevíte, jak na to? Inspirujte se:

Inspirace by Myyna

unnamed (1) unnamed (2)

unnamed (3) unnamed (4)

unnamed

Chcete ještě trochu popostrčit?

Myyna dává k dispozici také tři návrhy ke stažení, podle kterých můžete vyšívat nebo jakkoliv jinak tvořit. Jednoduše klikněte na ananas a obrázek uložte:

eva3                eva6               eva7

Jestli vám nestačí, jak hojně vás na tohle téma zásobíme na Facebooku, mrkněte na to, jak jsme se ananasům věnovaly přímo tady u nás na blogu. Pod hashtagem #ananas.

Tak všem držíme palce a těšíme se na ananasovou mánii! Let’s make pineapples!

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  Barbora Grünwaldová (Photographyasmyhobby)
  1.7.2014 at 13:55

  To je výborná soutěž! Já jsem taky ananasová, akorát mě zásobuje Myyna svými úžasnými kousky. Nicméně tohle je výzva a možná něco vlastního ananasového zkusím taky vytvořit nebo aspoň vyfotit :-)

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   1.7.2014 at 15:03

   Super Báro, už se těšíme, co nám pošleš :)

 • Reply
  jane33
  3.7.2014 at 8:48

  ja ananás milujem….jesť….som zvedavá, či niečo na tému ananás dokážem vytvoriť…..aha, piekla som ananásovú tortu…dávno…jana

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: