MINTY DJs – ROADTRIP mix #2

Paracosm-Day2-9

Ať už jedete po beskydských kopcích nebo se proháníte tepajícím nočním městem, každá taková jízda si zaslouží svůj vlastní soundtrack. Náš nový playlist nabízí oboje – melancholické zpěváky s nakřáplým hlasem lákající k pohledu z okýnka auta na ubíhající přírodu i dunivé beaty při zběsilé jízdě metropolí. Pokud stejně jako my dáváte za pravdu rčení I cesta je cíl, pusťte si cestou na víkendový výlet náš druhý mix!

Roadtripy jsou ta část prázdnin, na kterou se vždycky nejvíc těšíme. Někdy se nám poštěstí vydat se na cestu po andaluských prašných cestách, někdy se zvládneme vydat jenom kousek za Prahu na Slapy nebo na nákup do Hornbachu – vždycky si ale nezapomeneme k uhánějícím kilometrům pod koly zapnout taky nějakou tu písničku. Trsání za volantem je zábava. Na jeden takový inspirativní roadtrip se vydal také fotograf Sam LI se svou múzou modelkou Jennou Lipps a nás jejich příběh i fotodeník z cest uchvátil. Zapněte náš pleják na plný repráky a nechte se vtáhnout do rudých západů slunce a večerů s Jackem a Colou taky.

Paracosm-Day1-16Paracosm-Day2-4 Paracosm-Day2-19 Paracosm-Day3-10 Paracosm-Day3-15 Paracosm-Day3-20 Paracosm-Day5-9Processed with VSCOcam with c1 preset Paracosm-Day5-11

Všechny díly Paracosm najdete tady – 1, 2, 3, 4, 5.

 

A nás hlavně zajímá – chystáte se někam o víkendu?

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Paulina
  3.7.2014 at 10:02

  tie fotky su uplne že tam chcem byť <3

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: