Zchlaďte se mramorem

d8b3cd63cbda4d8ac50b469464ab7ae8

Pokud nás sledujete na Facebooku, asi jste si mohli všimnout naší ananasí obscese. V létě milujeme nosit ovoce, kytičky, mícháme vzory, ale občas na nás padne minimal nálada, kdy saháme po bílé, černé, šedé… nebo po její sofistikovanější kombinaci – mramorovém vzoru. Inspirujte se chladnou krásou žíhaného kamene a vpusťte si ho do bytu i šatníku!

Že mramor patří jen sochám a interiérům drahých hotelů už dávno neplatí. Před dvěma lety vypukla mramorová mánie a od té doby nás designéři nepřestávají zásobovat celými kousky nebo jemnými detaily v černobílé i barevné variantě. Nevíte, jak na mramorovou parádu? Mrkněte na náš výběr:

Interiér

 

 

Pokud se vám mramor v interiéru líbí, určitě sledujte talentované české designéry ze Studio deForm!

Oblečení a doplňky

 

 image1xxl

WOB2TR830002WHI_1_large

Barevný

Poud vás žíhaný kámen oslnil stejně, jako nás dvě, máte hned několik možností, jak jej nosit. Příznivci motta „keep it simple“ se mohou držet černobílé kombinace, mramor se dá ale taky rozsvítit neonem nebo výraznými barvami, sáhnout lze i po pastelových barvách a kdo si troufá, zkusí kámen nakombinovat s jiným vzorem. U mramoru prostě nesáhnete špatně.

Mramor se dá hrozně jednoduše obstarat i bez návštevy obchoďáků a designérských showroomů. Nebojte, nenabádáme vás k návštěvě lomu, ale už pro vás chystáme jednoduché mramorové DIY!

Co byste se s námi chtěli naučit? A jaký vzor baví tohle léto vás?

– rozi

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Thuy
  7.7.2014 at 3:36

  krasa, shanim ted neco mramoroveho a tyhle veci jsou super;)

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: