MINTY BLEŠENÍ srpnová edice

bleseni2

Pamatujete si ještě, jak jsme se na konci května společně potkali na břehu Vltavy, zaplnili prostor Containallu stánky plnými barev, cpali se cupcakes, čerstvým chlebem s avokádovou pomazánkou a banánovým chlebíčkem nebo se prolévali točeným pivem a osvěžujícími limonádami? Nám se to moc líbilo, a tak jsme pro vás nachystali už DRUHÉ vydání Minty Blešení.

Poslední prázdninový den proto znovu obsadíle břeh Vltavy a budeme prodávat, nakupovat, jíst, pít, tancovat a vůbec se všeobecne veselit. Jestliže toužíte po nových šatech, které cestou po Příkopech nepotkáte stokrát, po knížce, která procestovala svět, anebo po vysokých Leviskách, které už dlouho sháníte, přijďte se na nás podívat na druhé Minty Blešení a užijete si s námi pěknou neděli u vody.

O minulém blešáku si můžete přečíst TADY a pozvat všechny své kamarády můžete zase TADY.

A co vás čeká?
Kromě nakupování věcí s příběhem pro vás opět chystáme doma napečené dobroty, na baru Containallu se můžete osvěžit točeným pivem nebo limonádami a určitě zazní i nějaká ta písnička.

Chcete prodávat?
Naše kapacita je už PLNÁ, ŽÁDNÉ DALŠÍ PRODEJCE UŽ TEDY NEREGISTRUJEME. Nenechte si ale ujít příležitost příště a dejte nám vedět na mintyfintyblog@gmail.com.

Chcete-li se starého oblečení zbavit jinak než prodejem, máme pro vás srdíčkovou variantu – darujte ho holkám z FOREWEAR, které společně se ZOOT DOBRO. oblečení roztřídí na charitativní účely nebo z nich recyklací vytvoří designové výrobky!

MINTY BLEŠENÍ
Kde: Containall, Cihelná 4, Praha 1
Kdy: 31. srpna 2014 od 10:00 do 17:00 hodin
Za kolik: vstup zdarma

Těšíme se na vás!

– rozi a thea

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Agata
  23.8.2014 at 10:55

  Ach, kdyby to bylo jen o týden dřív.. Snad to stihnu příště!

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: