Minty sisters: Naše letní nej

vcLéto už pomalu končí, tak je na čase bilancovat. Jaké byly naše letní nej? Sice jsme sehraný kámošky a blogový „sisters“, ale přeci jenom má každá z nás jiný vkus a chutě. Každá si vybrala své oblíbené kousky na obličej, ze skříně, do žaludku nebo na noční stolek. Mrkněte, co provázelo naše léto a inspirujte se!

IMG_3838 copy IMG_3853

nalevo: Taška od šikovných holek z Lichi s fousáčem od Antimultivitamin a zamilovaná peněženka na drobáky Mango, bez které na pláž ani krok.

napravo: taška z letošní kolekce City Souls (koupíte na Zoot.cz), do které se vejde všechno potřebné – vydrží i pod tíhou knihy, notebooku a nákupu po práci.

IMG_6005 copy IMG_5994 copy

nalevo: V létě je ta správná doba na louskání knih v cizích jazycích. Španělština je srdcovka, tak zkouším barcelonského autora Juana Marsé a jeho knihu Últimas tardes con Teresa (jak poetické).

napravo: Jeffrey Eugenides: Hra o manželství. Držitel Pulitzera, autor knih jako Virgin suicide (jestli neznáte knihu, pusťte si aspoň film) a mého oblíbeného Hermafrodita. Pokud se nebojíte objemnějších románů, jděte do ní.

IMG_3843 copy IMG_5985 copy

nalevo: triangl ODIVI, který slouží i jako kapesní nákrční zrcátko a otáčí se za ním snad každý

napravo: něžné Minty korále značky Pilgrim pořídíte třeba na Eppi.cz (i v jiných barvách!). Perly ze Zary totiž dneska nosí každej.

IMG_3828 copy IMG_5975 copy

nalevo: vlasové dobroty od Aussie voní tak, že byste je snědli, lak Essie v odstínu peach daiquiri, který schne a drží (dvě základní podmínky, ve kterých mnoho jiných laků zklame), a rtěnka Rimmel Lasting Finish by Kate, odstín Rouge á lévres.

napravo: kososový olej na domácí kosmetiku (snad už brzy i jako tutorial), korálová růž Make-up Designory od Make-up Institute Prague, protože oranžová na rtech je pořád trendy a hnědošedý lak na nehty O.P.I odstín Over the Taupe, když mám chuť být za dámu.

IMG_6009 copy IMG_6008 copy

nalevo: Avokádo. Guacamole. Srdíčko.

napravo: České jahody – jen tak, s mlíčkem, do koláčů nebo ve formě marmelády. A nejlíp, když jsou ze zahrádky. Mňam!

IMG_6016 copy IMG_6019 copy

nalevo: dobré tenisky Vans x DELLA s tradiční africkou batikou z Ghany s vámi dojdou až na kraj světa

napravo: nové (a proto tak bílé a trochu drásající) minimal sandálky z Baťy, protože na pantofle jsme si letos prostě netroufly.

 

Poznali jste, že nalevo je Thea a napravo Rozi? A jaké jsou vaše letní nejky?

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: