Vyhlášení nejlepších ananasů

ananas

Červenec, měsíc ananasů, je za námi, což znamená dvě věci – už vás na Facebooku přestaneme zahlcovat žluto-zelenou kombinací a, co vás asi zajímá především, vybraly jsme tři nejšťavnatější ananasy, které získají skvělé kreativní ceny od Love Revamp a by Myyna. Takže, kdo vyhrál?

Ještě, než se dostaneme k tomu podstatnému, se vám musíme k něčemu přiznat. Takovouhle účast a kvalitu „ananasů“ jsme vůbec nečekaly. Sešlo se nám hned 19 soutěžních kousků různých provedení (i když výšivka vedla) od úplných začátečnic i zkušených DIY matadorek. Správně čtete ženský rod, protože naší soutěže se neúčastnil žádný muž, to snad v budoucnu napravíme. Každopádně byl výběr tří ananasů nesmírně těžký, což je vlastně dobrá zpráva – s ručními pracemi to u nás asi pořád není tak špatné :) Za nás za všechny to shrnula Eva z Love Revamp: Musím říct, že jsem měla s výběrem peklo :-) Nejdřív se zdálo, že to bude jednoduchý, ale jak ty poslední 3 dny přibylo tolik věcí a skoro všechny dobrý, nějak se to zkomplikovalo. Nejradši bych dala cenu tak polovině lidí, ale soutěž je soutěž a holt všichni vyhrát nemůžou. 

Kdo a co vyhrál?

Ananasí soutěž byla celá o kreativitě, takže Eva i Myyna vybraly takové dárky, které se zalíbí vyznavačům tvůrčí práce. Dohromady jsme vybraly tři výherce, respektive výherkyně – tři holky s třemi různými ananasími výtvory.

Minty cena

Ananas, který se nejvíc líbil nám a zároveň vyhrál Miss Sympatie (aka měl nejvíc lajků na našem Faceboooku) patří teprve desetileté Nele Víškové. Za svoji pracnou výšivku dostane originální plakát La piňa! ve velikosti A3 na 200 g křídovém papíře by Myyna. Neli, půjčuj ho občas mamce která nám poslala další dva skvělé ananasí kousky.

Myyna cena

Nejoblíbenější výtvor podle Myyny získává slevu 200 Kč na její zářijový termín razítkového workshopu, kde ukazuje, jak si vlastními silami vyrobit razítko podle svých představ, které se dá použít jak na látky, tak na papír, kámen nebo keramiku. Gratulujeme Mari aka Play.Ink za její leptané sklo. Myyna komentuje: Nemůžu si pomoct, mám vystudovaný sklo na střední umprumce a tak mě to zaujalo :).

Ti méně šťastní se můžou podívat tu, jak takový razítkový workshop vlastně vypadá.

Love Revamp cena

Eva z Love Revamp věnuje parádní vyšívací kit Lence ze Zahrady na niti. Tady je její zdůvodnění: Svoji cenu dávám levitujícímu ananasu od Zahrady na niti, a to z toho důvodu, že jsem o něčem takovým neměla ani tušení a když jsem ten obrázek poprvé uviděla, byl to asi ten největší ÁÁCH moment a myšlenka, že si musím v Zahradě na niti okamžitě něco pořídit…

Chtěla bych ale ještě vypíchnout svoje další favority. Myslím, že spousta lidí odvedla skvělou práci. Líbily se mi zapékané šperky od Anet, vyšívaný ananas paní Víškové, koláč „Ananas tu není“ mě dostal, ananas na límci je boží, háčkovaný ananas jakbysmet a vyšívaný ananas z Provence taktéž. Jak říkám, výběr byl velmi těžký!!!

994115_274445776091933_3406375348259241992_n

Všem výherkyním moc gratulujeme ke krásným cenám, které ještě doplňuje sleva 500 Kč na vyšívací podzimní workshop od Love Revamp! Brzy se vám, dámy, ozveme do zprávy. Užijte si vaše výhry ve zdraví a pošlete nám fotku z workshopů :)

Těm ostatním, na které se neusmálo štěstí, chceme moc poděkovat za účast. Vůbec jsme nečekaly, že se sejde tolik krásných a originálních kousků. Jak nám potvrdila Myyna i Eva, opravdu jste nám dali(y) zabrat s výběrem top tří. Brzy snad vymyslíme další podobnou soutěž a účast i kvalita bude minimálně stejně vysoká :)

Všechny soutěžní ananasy si můžete prohlídnout zde. Jaký byste vybrali vy?

Ananasům zdar,

Rozi & Thea

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Creativellie
  5.8.2014 at 15:10

  Opravdu byli všechny výtvory nádherné, sledovala jsem to na facebooku. Všem výherkyním gratuluji, myslím, že vyhráli zaslouženě ;)

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: