Kuchařka pro muže

IMG_7424Ženský nám snad dají za pravdu, že schopnost vařit je u chlapů jedna z těch nejvíc sexy kvalit (hned po pěstěném fousu, samozřejmě). S tím souhlasí i autorka Kuchařky pro mého muže Veronika Zemanová, která svému chlapovi napsala knihu plnou krásných fotografií a jeho oblíbených receptů na škále obtížnosti 0-10. Protože ani jedna z nás momentálně žádného muže nemáme, můžete u nás na blogu jednu kuchařku vyhrát. Staří mládenci, chcete se naučit pořádnou omáčku na špagety místo kečupu nebo chutný steak?

Žádný učený z nebe nespadl, i když se tak mnohé kuchařky tváří. Kuchařka pro mého muže z nakladatelství Smart Press je kniha plná lahodných jídel pro chlápky, jejich slečny nebo kámoše a najdete tu omeletu, zdravé saláty, pečenou kachnu i koláče. A to srozumitelně a bez poučování. Holky si tak třeba konečně zajistí domácí snídani do postele bez výmluv :) Nás zaujala hlavně grafická podoba, na které oceňujeme povedené fotogafie, elegantní tmavý papír i chytré detaily, jako je prostor pro vaši fotografii a láskyplné věnování.

IMG_7436 IMG_7438 IMG_7440 IMG_7442 IMG_7444Líbí se vám Kuchařka pro mého muže? Nyní ji můžete vyhrát. Stačí zalajkovat FB stránku nakladatelství Smart Press a do 30. září nahrát na Instagram nebo Facebook fotku vaší drahé mužské polovičky (nebo rovnou sebe, pánové!) při vaření s hashtagem #kucharkapronej a připsat, proč by si právě on/vy zasloužil kuchařku vyhrát. Na začátku října pak vybereme nejoriginálnější nebo nejvtipnější fotku, která kuchařku vyhraje.

Nás dvě kniha nadchla, ale jak vyzkoušet, co na ni pánové? Podrobily jsme ji proto testování a oslovily náhodné muže sedící u vedlejšího stolu v kavárně (mimochodem dost dobrý způsob, jak se seznámit ;). A vypadá to, že měla úspěch!IMG_7448 IMG_7449 IMG_7453 IMG_7466 IMG_7468

Přesvědčili jsme vás? Jestli ne, tady je ještě rychlá listovačka:

ezgif.com-gif-maker

Vaří vám vaše silnější polovička? Jestli ne, tohle je příležitost, jak to změnit!

 

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Joll
  23.9.2014 at 13:05

  Jezis to chci pro Andrzeje :DDD jenze on se nenecha vyfotit u vareni :( jak to obejit? :D stranku lajkuju!

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   23.9.2014 at 13:43

   Joll, vidět tam být nemusí, ale musí bejt jasný, proč by se mu hodila (nebo proč by se hodilo tobě, aby ti uvařil ;)

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: