Minty Book Club: #GIRLBOSS

IMG_7727

Taky čas od času nahrazujete knížku, na kterou se na vaše nočním stolku začíná pomalu prášit, seriálem? Říkáte si „nemám na čtení čas“ nebo se vymlouváte na to, že se vám při něm zavírají oči? Nebo naopak čtete jako diví, ale postrádáte místo, kde nad přečtenými stránkami debatovat? Místo, které vám pomůže najít další literární inspiraci? Už asi víte, že máme knihy moc rády, koneckonců se staly tématem i našeho fotoeditoriálu. A které roční období je ke čtení vhodnější než právě podzim? Rozhodly jsme se proto založit Minty Book Club. Zalezeme společně pod deku (alespoň virtuálně) a budeme si společně číst a povídat si o knihách. Přidáte se? Začínáme s knihou #GIRLBOSS od zakladatelky značky Nasty Gal Sophie Amoruso.

Plán je takový, že budeme pravidelně vyhlašovat a následně recenzovat jednu knihu, kterou jsme ještě nečetly a která nás zaujala, a následně ji podrobíme diskuzi s vámi, čtenáři. V každé recenzi si vytyčíme tři otázky, které zodpovíme (například, co nás na knize nejvíce zaujalo, proč je jasné, že vrahem není zahradník, a v čem jsme se s postavou naprosto ztotožnily. Nebo naopak neztotožnily.) Předběžný výběr na nejbližší měsíce už máme, ale pokud se s námi chcete podělit o jakékoli tipy na knihy, které zaujaly vás, napište nám na mintyfintyblog@gmail.com.

Tak co? Jdete do toho s námi? Začínáme inspirující knihou #GIRLBOSS od Sophie Amoruso, kterou můžete koupit například v knižním e-shopu arara.cz. Sophie Amoruso je CEO internetového fashion obchodu Nasty Gal. Jenže ještě nedávno podnikala drobné krádeže a svůj „obchod“ s vintage oblečky začala na Etsy. Dnes vlastní společnost v hodnotě více než 100 milionů dolarů a pod sebou má přes 350 zaměstnanců. Jak to dokázala? Jestli to zajímá i vás, nezapomeňte si knihu pořídit a prolouskat, za měsíc se budeme těšit na vaše postřehy!

Dreams are today’s answers to tomorrow’s questions.

IMG_7698IMG_7703IMG_7729IMG_7730IMG_7713IMG_7731IMG_7733

ezgif.com-video-to-gif

– thea a rozi

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Myyna
  5.10.2014 at 14:27

  Kdybych neměla asi pět knižních restů, na které se mi, ano ano – máte uplnou pravdu, práší na nočním stolku, šla bych do toho. Minimálně proto, že vzhledem k nově otevřenému ateliéru ocením cenné rady zkušených podnikatelek… nicméně, potřebuju dočíst ty knihy. Tak teď mám alespoň důvod :). Za měsíc se k vám snad přidám!

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   5.10.2014 at 14:39

   Markét, za měsíc se budeme těšit, jsme rády, že jsme inspirovaly aspoň k nějakému čtení ;))

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: