Keep Prague Loud!

converseVypadá to, že na podzim se s koncerty roztrhl pytel! Po klidném létě, které jsme většinou trávily někde u řeky nebo na venkovních zahrádkách, nás to zase táhne zpátky do klubů. My si tento čtvrtek 9. října zajdeme do Converse zkušebny poslechnout nadupanou kapelu Ghost of You. Chcete s námi? Vyhrajte lístek a trsněte si vedle nás na parketu nebo zjistěte, jak se sami stát novou hudební hvězdou.

Značku Converse asi všichni známe. My tyhle plátěnky nosíme do práce místo podpatků, na výlety, k šatům i k otrhaným šorkám na chatě nebo ke křivákům na koncerty. Na podobný koncert nabitý mladou energií se chystáme tento čtvrtek v rámci projektu Keep Prague Loud, kde se představí brněnská psychedelická nálož Ghost of You. Pokud se vám tihle kluci líbí a chcete si je poslechnout naživo (a zadarmo!) nebo si s námi chcete zatancovat, soutěžte o volný vstup na jejich FB. Jak rozezněla Prahu kapela Luno, která hrála na Keep Prague Loud naposledy, se můžete mrknout tu:

Co je Converse zkušebna?

Converse zkušebna není jen další koncertní venue, ale jak už název napovídá, prostor slouží hlavně pro ty, kteří hledají místo, kde zamakat na svých hudebních projektech. Stačí jen mrknout na net, zarezervovat si volné hodiny a zaplatit směšnou čásku za pronájem. Samozřejmostí je i zapůjčení hudebních nástrojů zdarma. Jestli pořád hledáte výmluvy, proč nezaložit vaše elektronické duo nebo uřvanou metalovou kapelu, máte smůlu. Příště se do zkušebny zajdeme podívat třeba na vás ;)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: