Let’s play together

IMG_9177

Dnes odpoledne si dvě staré kamarádky chtěly udělat klidnou procházku po Stromovce. Jenže ještě před vstupem do parku našly u polorozpadlého plotu dvě odložené badmintonové rakety. Popadly je, a protože neměly míček, začaly hledat kaštany jako náhradu. Zničehonic se ze dvou utahaných ženských staly zase malý holky. Takže když úplnou náhodou došly k dětskému hřišti, začaly se dít věci…

IMG_9059 IMG_9082

Znáte to, jste unavený/á, máte špatnou náladu a všechno kolem vás se děje jakoby v mlze. Jenže najednou se ve vás probudí touha nakopat tomuhle vašemu protivnému já zadek a užívat si, vykřičet se, vyblbnout se do padnutí. Asi za to mohlo všudypřítomné barevné listí, sluníčko nebo sugar rush z mrkvového dortu k snídani, každopádně jsme obě odhodily tašky a začaly blbnout na dětských prolézačkách. „Jee, pojď se sklouznout!… Aaaa, zastaaav! Hele, dělám netopýra… Teď já, teď já!,“ se ozývalo Stromovkou a postávající rodičové se jen pochechtávali nebo kroutili hlavou. Ale i dospěláci by přece měli být jednou za čas zase rozvernými dítky, ne?

IMG_9151 IMG_9139

Taky si občas rádi  spontánně zablbnete tak, že vaše okolí tázavě nadzvihává obočí? A v čem se to dělá lépe než v Converskách? Už jste si asi všimli, že máme tyto plátěné tenisky docela v oblibě, prochodily jsme v nich uličky mnohých měst a zacákaly je bahnem na kopě výletů do přírody. Párkrát jsme si je nechaly pošlapat v kotli na koncertě nebo jsme je téměř protančily na parketě. A našimi věrnými kamarády zůstávají nadále – hodí se totiž snad úplně ke všemu!

IMG_9089 IMG_9134

Jdete někdy proti pravidlům a máte rádi Conversky stejně jako my? Vyfoťte, natočte nebo popište podobný moment, nahrajte ho na vaši oblíbenou sociální síť a přidejte hashtag #sneakerswould. O celé kampani Sneakerswould si můžete přečíst třeba v článku časopisu Vice naditém inspirací, kde se také dozvíte, jak vyhrát nové sneakers s hvězdičkou a Converse triko navržené ve spolupráci s Elle. Soutěžit můžete jen do konce října!

IMG_9061 IMG_9118

A jak to dopadlo s badmintonovými raketami? Těšte se na naše první Minty video ;)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: