Víkendové klikání

IMG_0443Jsme prostě nepoučitelné „coolhunterky“ – baví nás hledat, nacházet a prožívat různé zajímavé čtení, dívání a poslouchání, které se dá na internetu objevit. A protože nás také těší se o tyhle super věci s někým dělit, připravily jsme pro vás takhle při pátku klikání na víkend.

O životě newyorské high-class prostitutky Světlany si můžete přečíst přímo z jejího pera na Matter. O tom, že sex může být opravdový business, že většina klientů si chce prostě popovídat a že boyfriendi stojí za houby.

O Timothym Goodmanovi už jste pravděpodobně slyšeli v souvislosti se skvělým projektem 40 Days of Dating. Teď se můžete seznámit se všemi jeho milostnými selháními v docela poetické formě.

Všechno, co může na své holce milovat karamelový pudink TADY.

O tom, že některé příběhy jsou pravda, jen proto že jim věříme, že z odhozeného ovoce může vyrůst meloun a že díky inzerátu v dětské knize můžete získat velrybu. Poslechněte si super TedTalk o (nejen) dětské fantazii.

A pokud byste Tedu jestě neměli dost, udělejte si tentokrát obrázek o tom, jak se dá využít lidský hlas. Beatbox Brilliance tady.

Inspirativní rozhovor se šéfredaktorkou nezávislého magazínu pro ženy The Gentlewoman Penny Martin si můžete poslechnout tady. Je skvělá!

Jejich portrét DIY královny Marthy Stewart si zase můžete přečíst zde.

Pokud chcete vyrazit za kulturou, zajděte na výstavu o umělých vláknech do Uměleckoprůmyslového muzea a zjistěte co nás obetkává zvenku i zevnitř.

A nakonec – jeďte na chatu, jo?

(úvodní fotka je z mého minulého „čumění do lesa“)

– thea

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Paulína
  17.10.2014 at 16:29

  ja by som chcela ísť do jeho cabin :D

  • thea
   Reply
   thea
   17.10.2014 at 17:17

   If you like pissing outside… there and there… and over there!

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: