#3 Čtení na sobotu

IMG_9743

Nevím, jak to máte vy, ale sobota je pro mě den, kdy sama sobě dovolím nedělat vůbec nic. Válet se, číst knihu, klikat na Pinterestu, prostě cokoliv. Dokud se sobota nepřehoupne na neděli a neobjeví se večerní splín z blížícího se pracovního pondělí, mám dovoleno se flákat. Sobota dopoledne je ale zároveň doba, kdy se můžu ponořit do všeho, co jsem celý týden odkládala, a přečíst si offline i online zajímavosti z oblastí, které mě zajímají. A o pár z nich se s vámi chci podělit.

Naše kámošky z WE ARE / mě v internetové podobě baví nejvíc v rubrice PSYCHO. Ať už s některými články souhlasím či ne, rozhodně mě vybízejí k přemýšlení. Zuzky poslední článek o magických pilulkách, si přečtěte pokud do sebe ještě ládujete antikoncepci. Všichni bychom si mohli uvědomit, že navodit si na desítku let umělou neplodnost a pak se divit, že se tělu nechce plodit, je trošku bizár. Silvi přispívá do momentálně trendy debaty o otevřených vztazích a nezapomíná taky připomenout, jak je důležité trávit čas s rodiči. Naši rubriku MIND najdete tu.

Když už budete u těch generačních rozdílů, přečtěte si článek Pavlíny Louženské o tom, co mohou prodejci udělat pro to, aby zaujaly kromě našich matek také nás. Do Story bych se vrhla hned!

„Story v New Yorku otevírá každých 4-8 týdnů novou tématickou instalaci. A rozhodně jim nejde jen o prodeje. Když měli téma Láska, pozvali autory blogu, který píše o seznamování na workshop, vyzvali zákazníky, aby si nechali vytetovat jméno své milované nebo vyrobili přání k Valentýnu, udělali večírek pro singles a mezitím samozřejmě prodávali prádlo, svíčky a vibrátory. Pro generaci, která neustále hledá zážitky, interakce a něco, co dát na Instagram, je to pefektní místo, kam jít na shopping.“ 

Pokud vás zajímá, co si myslí o současné módě šéfredaktorka webu Nowfashion Jessica Michault, která je považována za jednu z 500 nejvlivnějších osob v módním průmyslu, miřte sem.

Víte, jak fungují módní trendy a kdo jsou jejich lovci? Existují ještě vůbec? Zjistěte to v článku na Business Of Fashion.

S obočím mám nevyjasněný vztah. Možná mi pomůže tohle DIY na AfterDRK.

Vizuálně se pokochejte nádhernými fotkami z nové kolekce Antiperle. Zatoužíte nejen po šperku, ale také po slaných cestičkách na kůži a písku mezi prsty.

Děsivě krásné opuštěné motoresty vás okouzlí TU.

Tři appky, které teď v mobilu prý frčí.

Jóga je super a je dobře, že si nás všechny v poslední době získala. Někdy však může být pěkný vopruz cvičit v tělocvičně s dalšími třiceti lidmi. Jak si užít chvilku zenu sám se sebou, čtěte u nejhorší jogínky na světě.

Máte nějaké tipy i vy pro mě? :)

– thea

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: