Green Power

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Včera jsem začala s mladým ječmenem a podívejte, jak jsem zezelenala! Naštěstí jenom na šatech. Palmové listy jsou super a baví mě kromě potisků i ve své živé podobě v interiéru.

Tento víkend jsem se vydala k rodičům, do malebné uličky v krásném městě Kroměříž, odkud pocházím. Do vlaku jsem se proto vyzbrojila pohodlnými botičkami samochodkami z dílny TOMS, které (jak už doufám víte) kromě toho, že zdobí, také pomáhají. Za každý prodaný pár botů totiž firma druhý pár věnuje jednomu dítěti v rozvojových zemích. To mě baví. Přijde mi, že odpovědnými projekty firem se to všude v médiích jen hemží, ale na mnohých z nich si špatná firma jen pucuje karmu. Tomsky jsou ale eko, pohodlné a ještě se mi designově fakt líbí. Na černých espadrilkách jsem si vytvořila menší závislost. Tyhle šedé tenisky jsou pohodlné jako papučky, ale zároveň se mi líbí, že vypadají elegantně. Jo, a taky se mi hodí k super dlouhýmu cardiganu, který parádně vlaje ve větru. Vůbec mě tady ty dlouhý trenčkoty, kabátky a svetry stále nepřestávají bavit.

A co vy? Baví vás povlávající svetříky? Jsou vaše nejoblíbenější boty tenisky? Máte rádi palmy? A kam za nimi letos vyrážíte?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cardigan H&M, palmové šaty ONLY ze ZOOTu, botičky TOMS z Urbanluxu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foceno na Olympus PEN.

– thea

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Eliza
  21.6.2015 at 14:44

  wooow perfektní outfit! ty materiály vypadají moc dobře a palmy tě pěkně rozzářily!!:)
  Style by Eliza

  • thea
   Reply
   thea
   22.6.2015 at 11:31

   dekuju! :)

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: