MCB: Divočina

IMG_0039

Uhádli jste další knihu na našem Instagramu? Oblékněte si flanelku, popadněte nožík a novou knihu našeho Minty Book Clubu přibalte do krosny. Výlet do divočiny bude ještě příjemnější, jelikož pro vás máme kromě malé ochutnávky z knihy i velkou slevu na nákup! Tentokrát se začteme do příběhu 26leté Cheryl Strayed, která má zbloudilost vepsanou ve jméně. Divočinu jste možná viděli v kině. Nás film (a konečně skvěle drsná Reese) bavil tak, že jsme se rozhodly po Sophii Amoruso a Leně Duhan pro další silnou ženskou. Autorka knihy před lety vzala svůj život v troskách do vlastních rukou, respektive nohou, a ušla celých 1770 km, aby nalezla vnitřní klid. Jestli hledáte tu pravou knihu na cesty, přečtěte si s námi Divočinu.

Bydlela jsem v garsonce v Minneapolisu odloučená od manžela, pracovala jako servírka a byla jsem na tom tak zle a natolik rozhozená jako nikdy v životě. Každý den jsem si připadala, jako bych vzhlížela ze dna hluboké studny. A z té studny jsem hodlala vylézt a vydat se sama na cestu do divočiny.“

IMG_0034

Chcete číst s námi? Tak se radujte. Spojily jsme se totiž s bezva partou knihomolů z Martinusu a máme pro vás speciální MINTY slevu – a to celých 23 %. Kupujte si paperback verzi Divočiny (odlehčená verze pro cestovatelky do batohu) s kódem MINTYFINTY-15 do 30. června a nakrmte hlavu. I ona chce totiž zažít letní dobrodružství. A čtení je zdravý!

PS: Pro nákupní maniaky tu máme ještě jednu slevu – 100 Kč ´při nákupu nad 750 Kč, kód zní: PSKNNJ15. Ale pssst!

– thea a rozi

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply
  Bára
  10.6.2015 at 11:01

  zkoušela jsem uplatnit slevu, ale odečetlo mi to jen 7 kč :( je to správný kód?

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   10.6.2015 at 12:51

   Báro, je to možný, protože je teď kniha sama o sobě ve 20% slevě. Kdyby se sleva přes Martinus zrušila (což se prý mění podle nákupu knihy), u nás budeš mít pořád těch 23 % jistých :) Ale pozor, jen do konce měsíce.

 • thea
  Reply
  thea
  11.6.2015 at 10:17

  PS: Pro nákupní maniaky tu máme ještě jednu slevu – 100 Kč při nákupu nad 750 Kč, kód zní: PSKNNJ15.

 • Reply
  Markéta
  29.12.2015 at 10:35

  Ta knížka je bezvadná, nedávno jsem četla a četla jsem jedním dechem, navíc je tam plno životních pravd, prostě fajn.

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: