#nosimduhu 2. týden

Jaký byl první týden už víte. Hrozně to letí a my jsme za půlkou naší barevné challenge #nosimduhu. Mezitím začal (na pár dní) skutečný podzim, což znamenalo zatežkávací zkoušku pro naše šatníky, jejichž barevná zásoba se pomalu tenčí. Mrkněte, jaké odstíny duhy jsme oblékly druhý týden bez černé.

 

Rozi

S klesající teplotou nastávají problémy. Hlavně s punčochami, do barevných mě nikdo nedostane a tělové prostě nemám ráda. Můj šatník taky nedisponuje barevnými kabáty. Když už se tedy schylovalo k nastydnutí ledvin, musela jsem oprášit svůj černý křivák – malé škobrtnutí, za které se přiznávám. Naštěstí byl víkend „babí“, takže to šlo i bez punčoch a kabátů. S barvami se začínám víc zžívat (tíhnu hlavně k oranžové a červené) a po černé už skoro ani nekoukám :) V barvách se taky cítím mnohem víc žensky, „nutí“ mě totiž tahat ze skříně šaty a sukně, které jsem před tím tolik nenosila.

Tip: Jak být na pracovní schůzky šik a pořád v duze? Začala mě hodně bavit barevná sáčka!

Thea

Černé skinny džíny u mě teď nahradily modré, i když jsem si to bez nich dřív nedokázala představit. Nedávno jsem si úplně nevědomky oblékla černé tričko a při odchodu se před dveřmi zarazila. „Oukej, nebudu podvádět.“ řekla jsem si při převlíkání, i když můj kluk už netrpělivě přešlapoval u dvěří. Když jsem ale vyšla z pokoje v modré košili, řekl, že mi to teď strašně sluší. Takže barvy vs. černá 1:0. Začala jsem z šatníku tahat věci, na které jsem třeba už dávno zapomněla a je to super. A když mám náladu, baví mě sladit věci tak, aby byly co nejvýraznější – jako tahle mikina s tukanem a růžová midi. Absolutně jsem si také zamilovala tuhle limetkovou kabelku a nosím ji už asi týden v kuse. Je trochu jako chameleon, na různém světle má různé odstíny zelené a žluté :)

Tip: Máte pořád strach z barev a uchylujete se do bezpečné černé zóny? A už jste viděli naši barevnou kolekci na ZOOTu? :)

 

Thea: košile Mango, bleděmodrý kabát b.young, limetková kabelka Matt & Nat

Rozi: triko Zoot Dobro podporující seniory, tmavěmodrá áčková sukně Closet

 

 

Rozi: košile plná flory Pull&Bear, červené sáčko Vero Moda , boyfriend’s jeans Vila

Thea: džíny H&M, košile Mango, limetkový batoh Matt & Nat

 

 

Thea: mikina s tukanem Pull&Bear, růžová midi sukně Closet

Rozi: milion let starý oranžový svetr H&M, plisovaná sukně ze sekáče, řetízek – dárek

 

Nezapomeňte, že všechny naše barevné outfity můžete sledovat na mintím Instagramu!

Taky se nebojíte barev? Inpirujte nás vašimi duhovými kousky! Tagujte vaše outfity #nosimduhu a vyhrajte duhový balíček – první už je rozdaný, ale ten další, jehož majitele vyhlásíme na konci měsíce, pořád ještě může být váš! A jestli potřebujete doplnit duhový šatník, nakupujte na Zootu s 15% slevou do konce měsíce – stačí přidat kód MINTYSLEVA :) Třeba naši duhovou kolekci ;)

 

Za fotky opět vřele děkujeme Igorovi

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: