#nosimduhu challenge

duha2

Když jsem nedávno skládala prádlo, ohromil mě počet černých triček vs počet těch barevných (téměř neexistujících). Aktuální minimal trend nebezpečně posílil počet našich svršků na barevné škále černá-šedá-bílá. Přitom jsme si obě z našich studentských cest po latinských zemích odnesly předsevzetí nosit barvy. V září, prvním podzimním měsíci, to společně změníme. Prostě #nosimduhu. Noste ji s námi!

Prázdniny skončily a i když to momentálně tak nevypadá, léto pomalu slábne a ztrácí se. S každým úbytkem světla a tepla se halíme do stále studenějších odstínů. Ne že by náš letní šatník vypadal o tolik veseleji… Máte to stejně? Možná je načase taky obléknout duhu!

Černá je barva, která se v mém šatníku vyskytuje nejčastěji. Slovo „challenge“ je teda víc než příhodné.

satnik

V naší barevné reality show si zkusíme měsíc bez černé. Budeme nosit výrazné odstíny a celobarevné outfity. Celých třicet dní. Sledujte naše snažení v pravidelných týdenních reportech tady na blogu a denně na našem Instagramu.

Okupuje váš šatník černá a chcete to změnit? Prolezte mamčiny skříně, nejbližší sekáč nebo nakupujte na Zootu barevné nákupy s 15% slevou (neplatí na výprodeje!). Zadávejte slevový kód „MINTYSLEVA“ do konce září. Yepeee! Vaše barevné outfity tagujte #nosimduhu (taky nás můžete označit :) a pomozte nám prozářit září! Abychom vás trochu namotivovaly, domluvily jsme každých 14 dní soutěž o super barevný balíček od duhového parťáka Zoot – chceme vidět Instagram plný zářivých outfitů! :)

11990712_10207752415315268_1150198199_o

 

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Natálie
  1.9.2015 at 22:00

  To zní moc zajímavě! Člověk si to ani neuvědomí a najednou každé ráno vybírá jen mezi černou a šedou. Jsem zvědavá, jak vám to celých 30 dní vydrží :)

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   2.9.2015 at 10:42

   My na sebe taky ;) Ale není to nemožný, jen asi budeme muset kombinovat a kombinovat… :)

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: