Jak zabalit dárek – workshop s Papelote

Mám pocit, že všichni kolem mě nenávidí Vánoce kvůli nakupování dárků. Jediné, co slyším je „Panebože, nestraš, já ještě nemám ani jeden!“ „Já fakt nevím, co koupit.“ „Dárky jsou vopruz.“ „Balit je letos asi ani nebudu, stejně je budu ve stresu nakupovat až den předem.“ Ale vybírání i balení dárků může být zábava. Hlavně když máte po ruce malou českou firmičku Papelote.

Se Zuz jsme se vydaly na workshop balení dárků už na začátku listopadu. Ve víru předvánočního shonu, který obě v práci zažíváme, jsme si aspoň vyčistily hlavu něčím kreativním. Holky z Papelote nás naučily super triky, třeba jak vyrobit jednoduchou dárkovou taštičku a jak ji ozdobit mašlí, jmenovkou nebo odstřižky. Všechny vyrobené taštičky, jmenovky a ozdoby jsme si mohly odnést domů a ještě jsme dostaly malou KPZtku na doma.

Nechte se inspirovat.

Chcete se stát mistrem balitelem? Přihlašte se na úterní workshop od Papelote. Účastníci workshopu mají navíc 20% slevu na všechny Papelote kousky, což v praxi znamená, že to tam skoro vykoupíte. A pokud workshop nestíháte, stavte se do jejich útulného obchůdku aspoň na baličáky a taky třeba na dárky :)

– thea

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Shoesmaniac
  30.11.2015 at 12:49

  miluju balení dárků a worshop na to vypadá úžasně :)
  vánoční soutěž s Elega o kabelku

 • Reply
  ninka
  12.10.2017 at 22:00

  krásne to mate, veľmi inšpiratívne.
  milujem krabičky :)

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: