Vánoce ve váze

DSCF8237

Maminka mě naučila, že se o Vánocích daruje jmelí. Prý přináší ostatním štěstí. Každý rok tak koupím svazek tohohle vánočního parazita domů a kousíčky rozdávám. Jenže jmelí se prodává buď čistě přírodní (což nepůsobí úplně slavnostně) nebo obalené ve zlatě a stříbře (což je zase docela kýč). Vzala jsem do ruky můj oblíbený bronzový sprej a šla jsem zlatou bronzovou střední (a snad mnohem vkusnější) cestou.

Co budete potřebovat? Není toho moc :) Sprej s vaším oblíbeným kovovým efektem seženete v každém hobby marketu nebo v prodejně s barvami a prodavači jmelí na vás útočí ze všech stran. Já si ke jmelí přidala ještě pár větviček jedličky.

Větve z bližší vzdálenosti postříkejte ze shora i ze spoda a střed jen lehce poprašte z větší dálky. Nezapomeňte větrat a větvičky držet nad starými novinami, ať nemá slavnostní třpyt taky váš koberec. Naaranžujte do staré zavařovačky nebo oblíbené vázy. Tahle boubelatá je moje momentálně nejoblíbenější a myslím, že k poprášenému jmelí vypadá super. Najdete ji ve fair trade obchůdku NILA, kde mimochodem seženete i super vánoční dárky.

DSCF8237

Co si dáváte v zimě do vázy vy?

 

– rozi

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: