Zahrada

IMG_5747

Nedávno jsme se pracovně přestěhovali do nového studia, do malého domečku v letenském vnitrobloku se zahradou, která je pustá, obrostlá břečťanem a plná pokladů.

Tahle zahrada bude v létě skvělá na grilování, ale zatím působí nepřístupně, opuštěně. Připomíná mi moji oblíbenou knížku Zahrada od Jiřího Trnky, které je mimochodem věnovaná výstava v Malostranském domě. Byl tam někdo?

V rámci naší #Mintygreenchallenge jsem oblékla svůj poslední a asi nejoblíbenější úlovek ze sekáče – vlněnou zavinovací sukni, která je vpředu přichycena koženými pásečky a po vzoru současných trendů pořádně střapatá. Podobnou kostkovanou jsem měla ještě na základní škole, takže Fjällräven „aktovka“ k ní byla jasná volba. Nejdřív jsem se zářivých barev a toho jak je drobná trochu bála, ale do batůžku se mi vejde úplně všechno včetně notebooku a skoro ho nedám z ruky ze zad. Rozverná školačka approved.

 IMG_5747

 

Sukně – secondhand / Svetr – Zara / Boty – Toms / Batoh – Fjällräven Kanken / granátové náušnice po prababičce

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  Rozianne
  26.3.2016 at 14:58

  Moc pěkný článek.

 • Reply
  Myyna
  26.3.2016 at 17:34

  Rozi, zahrada vypadá slibně, tvoje sukně je skvělá a viděla jsem to video pro Ikeu, ze kterého jsem učůrávala, jak moc se mi líbí :))). Šikovní jste!

  • Rozi
   Reply
   Rozi
   27.3.2016 at 19:11

   Ty ses hodnaaaaa :-*

  Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: