Proč chodit na kroužky?

wrkshp

Dnešním počasím definitivně skončilo léto v mojí mysli. Do školy už sice nechodím, ale podzim pro mě znamená období znovuzavedených povinností. I těch milých. Je to doba, kdy se dají věci po letním lenošení zase trochu do pohybu, kdy se vracím k rozdělaným projektům, kdy bych zase chtěla víc blogovat a seberozvíjet se. Na to poslední mám kroužky. Chodíte taky?

Asi jste si všimli, že jsme tu nějakou dobu nebyly. Až nepříjemně jsme zlenivěly, odpočívaly jsme a nemohly se dostat back on track. Taky bojujete s laxní náladou? Na mě zabírají nejrůznější kurzy a workshopy. Jasně, po práci už není moc energie a nejradši bych vytuhla u seriálu a chipsů. Jenže když se konečně dokopete „na hodinu“, odejdete s novými supershopnostmi, rozzářenýma očima a návalem endorfinů. V devět večer umazaná od hlíny z keramiky mám pocit neuvěřitelnýho zápalu a nadšení tvořit.

Kurzy (i když já mám radši „Kroužky“) jsou skvělý pro všechny z nás, kteří se chtějí naučit něco novýho a zároveň nemají natolik pevnou vůli věnovat se dané aktivitě sami. Zkoušela jsem se učit šít podle super knížky, ale jsem netrpělivá a děsně líná. Pravidelný kroužek, který si napevno zasadím do kalendáře a který si navíc platím, mě mnohem víc donutí k aktivitě. Jednodenní workshop je zase super zpetření, takový vytržení z každodennosti, co mě nakopne k tomu být kreativní. Scrollování Pinterestu vám tu druhou zanedbanou mozkovou hemisféru neprobudí. Naučit se něco novýho v dospělým věku je krása, která vás neuvěřitelně nabije. Neochuzujte se o to.

Thea chodila celý minulý rok na kurzy tvůrčího psaní a společně jsme chodily na salsu. Já si letos dávám keramiku, vzdušnou akrobacii a čeká mě i vyšívání. Co láká vás?

 

My doporučujeme:

Vyšívat u Love revamp

Šít si vlastní oblečení v Pokoji nebo ve Strojovně

Konečně se naučit hezky psát s Pen Pals

Vydýchat se na józe nebo se naučit běhat (třeba v Hip. Running Club)

Naučit se nový jazyk, tanec nebo kuchyni

Chodit na zpěv, hru na kytaru, malbu nebo cokoliv kreativního

 

Najít dobrý kroužek je někdy dřina. Co letos čeká vás nebo co všechno už jste se naučili? Doporučte nám i ostatním v komentáři :) A nezlobte se na nás, odteď už tu zas budeme *

 

 

 

 

 

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  Káča
  3.10.2016 at 10:55

  Ahoj holky (a kluci),

  jednoznačně doporučuju kurzy od Love revamp. Loni jsem chodila do začátečnického kurzu vyšívání a dále nadšeně i do kurzu pro pokročilé a vznikl z toho nejeden super příspěvek do mého pokoje (třebas můj horský polštář https://www.facebook.com/loverevamp/photos/pcb.1234285946641953/1234284889975392/?type=3), či šatníku.

  Díky za Vaše typy! Už se těším na Pen Pals!

  Katka

 • Reply
  Crochelou
  10.10.2016 at 9:01

  Na kurzy bych chodila nonstop, kdyby nebyly tak drahé a ještě by se objevila nějaká hodná duše, která by chodila se mnou, protože jsem stydlín :D Jinak měla jsem tu čest navštívit o prázdninách kurz šití v Pardubicích, kde jsme šili nádhernou crossbody kabelku, ze které jsem fakt nadšená. To prostředí bylo naprosto úžasný a vůbec se mi nechtělo domů. Ale bohužel už se blížila 22. hodina, tak jsme tašku musely s mamkou dodělat doma, abychom paní „instruktorku“ dál nezdržovaly.
  Mějte se krásně :)

 • Reply
  Anka
  6.11.2016 at 23:13

  Ahoj,
  tipy jsou skvělé, jen mi tu chybí nějaký akčnější sport. Nic nerozhýbe tělo víc než volejbal, závěsná akrobacie nebo procházka podzimní/zimní přírodou s turistickým oddílem ;)

 • Leave a Reply

  Follow

  Get every new post delivered to your Inbox

  Join other followers: