MINTY HOLKY

IMG_3045

Dvě kamarádky Terezy, holky s nejběžnějším jménem vůbec, ale přitom každá jiná: Thea a Rozi. Blonďatá Thea má hlavu plnou snů, Rozi je zvídavá brunetka s vráskami od smíchu. Máme rády, když si kluk umí vyrobit poličku a holka dokáže ušít sukni nebo upéct koláč. Nehledejte v nás ale žádnou Marthu Stewart ani „kreativní tvořeníčko“. Začínáme od nuly a chceme samy sobě i vám dokázat, že ruční práce jsou the new black.

Minty Finty jsme si založily proto, že chceme tvořit.

*

THEA

Thea věří, že svět okolo nás je potřeba zpomalovat, jednou za čas vypnout hlavu a vytvořit něco rukama offline. Miluje Barcelonu, kde rok žila, chodí na kurzy tvůrčího psaní a doufá, že jednou napíše knihu plnou příběhů. Nejlepší relax je pro ní kromě DIY ztratit se v mlze v lese, zkoušet se postavit na vlnu na surfu nebo se vydat na roadtrip.  Živí se jako šéfredaktorka @casopiszoot.

ROZI

IMG_5039

Rozi je městský hédonista, který rád prchá do ticha hor a lesů. Miluje velké snídaně, home-made dárky a cesty. I přes svoji vrozenou nešikovnost se nevzdává a snaží se vám ukazovat jednoduché finty, které potěší šatník, byt, žaludek i duši. Blízcí kamarádi jí někdy říkají „Mámo“, další milou přezdívkou je „Zabíječ květin.“

Kontakt

mintyfintyblog@gmail.com

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: